اخبار بازی

کینکت، چرخ‌دنده‌های جنگ را می‌چرخاند

خبری جدید نمایان می‌کند که بازی Gears of War Kinect که توسط Epic Games ساخته خواهد شد، یک بازی On-Rail خواهد بود. این بدین معناست که کنترل حرکت شخصیت (احتمالاً مارکوس) به دست کامپیوتر خواهد بود و بازی‌کننده نقشی در حرکت دادن شخصیت بازی نخواهد داشت.

دمویی برای این بازی در نظر گرفته شده است که از قرار معلوم از عناصر Gears of War 2‌ استفاده خواهد برد.

سال گذشته‌ی میلادی، شایعه‌ی وجود بازی Gears of War که مبتنی بر حسگر حرکتی ماکروسافت است، در سرویس‌های خبری انتشار یافت. مدیر ‌طراحی استدیوی Epic‌ ؛یعنی کلیف بلزینسکی خیال طرفداران را راحت کرد و اعلام کرد که Gears of War 3 از کینکت پشتیبانی نخواهد کرد.

انتظار می‌رفت که این بازی در برنامه‌ی جوایز اسپایک رونمایی شود، اما آخرین لحظات لغو شد و بلزینسکی در این باره تصریح داد: "به نظر می‌رسد که زمان مناسبی نیست."

اگر اخبار را پیگیری کرده باشید، یک نام‌تجاری از سری گیرز به نام Gears of War: Exile در سرویس‌های خبری به نمایش گذاشته شد. اما عوامل Epic‌ از توضیح این موضوع خودداری کردند و گفتند: "در حال حاضر خبر قابل ارائه‌ای در این باره نداریم."

طرفداران می‌توانند امید به رونمایی از این بازی در نمایشگاه GDC پیش رو، داشته باشند.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.