اخبار بازی

گزارش مالی «کپکام» برای سه ماهه اول سال مالی 2018 منتشر شد

به‌تازگی، «Capcom» گزارش مالی خود در سه‌ ماهه‌ی اول سال مالی 2018 را به صورت رسمی منتشر کرده است. این آمار متعلق به باز‌ه‌ی زمانی اول آوریل تا 30 ژوئن 2018 است.

همانطور که در جدول زیر می‌بینید، تمامی ارقام مربوط به درآمد و فروش با رنگ سیاه پررنگ نشان داده شده‌اند و این به معنای آن است که در همه‌ی این زمینه‌ها با یک افزایش چشمگیری هم در سود و هم در درآمد سالیانه مواجه بوده‌ایم. اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، سود سهام و درآمد «کپکام» 46.5 درصد افزایش داشته است و سود عملیاتی خالص این شرکت نیز شاهد افزایش عظیم 550.8 درصدی بوده است.

این رقم بیش‌ترین سود عملیاتی خالص تاریخ شرکت کپکام در سه ماهه اول سال مالی است.

 width=

همچنین در گزارش‌ جدید «کپکام»، آمار جدید فروش بازی «Monster Hunter World» هم مشخص شده است. با توجه به این آمار، این بازی تا تاریخ 30 ژوئن 2018 توانسته 8.3 میلیون نسخه به فروش رساند که آمار بسیار خوبی برای کپکام به حساب می‌آید. این بازی تا ماه مه 2018 به میزان 7.9 میلیون نسخه فروخته بود. Monster Hunter World» تا به حال برای کنسول‌های PS4 و Xbox One منتشر شده است و در تاریخ 9 «اوت» 2018 برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. قطعاً نسخه‌ی رایانه‌های شخصی می‌تواند به فروش کلی این بازی کمک قابل توجه‌ای کند. همچنین این آمار نشان می‌دهد که دو بازی «Street Fighter 30th Anniversary» و «Mega Man Legacy Collections» فروش قوی وخوبی را داشته‌اند.

فروش خالص «کپکام» برای بازی‌های ویدیویی به تنهایی 13.782 میلیون ین ( افزایش 79.3 درصدی) و سود عملیاتی خالص آن هم 5.735 میلیون ین (افزایش 242.2 درصدی) بوده است.

درآمد پیش‌بینی شده «کپکام» تا پایان سال مالی ( پایان مارس 2019):

 width=

طبیعتاً با عملکرد فوق‌العاده «کپکام» در سه ماهه اول سال مالی 2018، این شرکت هم‌اکنون انتظارات بالایی برای فروش دو بازی پرطرفدار «Devil May Cry 5» و «Resident Evil 2» دارد. Devil May Cry 5» در بهار 2019 برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد. ریمیک «Resident Evil 2» هم قرار است در تاریخ 25 ژانویه 2019 برای Xbox One ،PS4 و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.