اخبار بازی

کوجیما و تکذیب پیر بودن اسنیک در MGS: Ground Zeroes

بحث در مورد Metal Gear Solid: Ground Zeroes از سوی طرفداران بازی به صورت دیوانه واری بالا گرفته و یکی از مهمترین گفتگوها در حال حاضر در مورد برهه زمانی این نسخه است؛ در دموی تازه منتشر شده از بازی، اسنیک کمی پیر به نظر می‌رسید اما کوجیما این قضیه را به صورت کامل تکذیب کرد.
کوجیما در توییتر خود و در پاسخ به طرفداران بازی در مورد خاکستری رنگ بودن ریش و موهای اسنیک، دلیل را افکت ها و تاثیرات نورپردازی عنوان کرده است.
وی می‌گوید: "بعد از جستجو در گوکل، مطالب زیادی در مورد رنگ خاکستری مو و ریش اسنیک را مشاهده کردم که باید بگویم این رنگ به دلیل تاثیرات نورپردازی بازی می‌باشد."
با این سخنان، بحث در مورد زمان اتفاق افتادن بازی یک بار دیگر بالا گرفت؛ با توجه به حضور دو شخصیت Paz و Chico در Ground Zeroes انتظار می‌رود تا این نسخه، در زمانی نزدیک به Peace Walker باشد که البته این موضوع نیز تا موقعی که کوجیما آن را تایید نکند، در حاله ای از ابهام قرار دارد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.