اخبار بازی

کنسول اندرویدی Ouya و 2.5 میلیون دلار کمک‌هزینه

مدتی پیش Yves Behar، Muffi Ghadiali و Ed Fries از کنسولی بر پایه‌ی سیستم عامل Open-Source اندروید سخن گفتند و این کنسول را "ارزان‌ قیمت" و "قابل‌ هک" توصیف کردند. سازمان Kickstarter بستری مناسب در حوزه‌ی جمع‌آوری کمک‌های مالی مردمی برای پروژه‌های مستقل و خلاقانه است. سازندگان Ouya، چندی قبل در این سایت قسمتی راه‌اندازی کردند و خواستار کمک‌های مردمی شدند. هنوز 12 ساعت از افتتاح این بخش نگذشته بود که 950 هزار دلار توسط 7,774 نفر به حساب این شرکت اهدا شد.

از قرار معلوم استقبال‌ها بالا گرفته و حال که تنها دو روز از این درخواست می‌گذرد حدود 20 هزار حامی مقدار 2.5 میلیون دلار به این شرکت کمک کرده‌اند و 28 روز دیگر برای فرستادن کمک‌ها زمان باقی است. اکثر قریب به اتفاق مردم 99 دلار یا بیشتر به حساب این شرکت واریز کرده‌اند. هدف اولیه 950 هزار دلار بود ولی 16 هدف دیگر نیز وجود دارد و کمک‌های مردم همچنان از راه می‌رسد.

باید منتظر ماند و دید که آیا Ouya با سیستم‌عامل اندرویدش می‌تواند با کنسول‌های نسل حاضر رقابت کند یا خیر. این کنسول 100 دلار قیمت‌گذاری شده است.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.