اخبار بازی

کمپین Kickstater عنوان Cradle آغاز شد

Mojo Games Studios که توسط چندین دانشجو از دانشگاه Carnegie Mellon تاسیس شده، به تازگی اولین کمپین Kickstarter خود را برای یک بازی ماجراجویی اول شخص open-world که تحت موتور گرافیکی CryEngine ساخته و با نام Cradle شناخته می‌شود، شروع کردند. Cradle دارای داستانی چشمگیر در دنیایی هیجان آور خواهد بود.

 

 

 data-src=

 

یک هزار سال پیش، در جنگی به نام بحران Soulfire، پنج خدای Anora، یکی از خداها به اسم Aderyn، خدای آزادی و آفرینش را توسط نیروهایی که بعد از قرن ها متحد شده بودند، نابود کردند. پیروانش تار و مار شدند و بناهایش نابود شدند. Aderyn و قلمرو تحت سلطه اش، Cradle تقریبا به کل نابود شده و از Anora محو شد. تنها خرابه هایی از آن باقی ماندند.

 

 data-src=

 

داستان بازی از این جا شروع می‌شود که شما در نقش یک مسافر تبعید شده قرار می‌گیرید که در حال فرار از خشم Ostia، خدای عطش، به علت سرپیچی کردن از خواسته وی بوده و توسط او نفرین شده است. سرانجام در حین فرار، به آخرین معبد باقی مانده از Aderyn پناه برده و پس از پیدا کرن آخرین بازماندگان پیروان Aderyn، شروع به آغاز ماجراجویی خود جهت بازگرداندن شکوه قبلی Cradle به Anora خواهید کرد. این سرزمین که زمانی برای دنیا، مرکز تکنولوژی و فرهنگ بوده است، هم اکنون خالی از حیات شده است. ساکنین این سرزمین، اکثرا یا ازبین رفته اند، یا تنها تظاهر چیزی را می‌کنند که قبلا بوده اند و عقل خود را از دست داده اند. تنها عده معدودی از آن‌ها توانسته اند، سلامت عقلانی خود را حفظ کنند. پیروزی شما بسته به نصیحت ها و مشاوره های این بازماندگان است.

 

 data-src=

 

شما قابلیت بزرگتر کردن سلاح ها را با پیشرفت در بازی، علاوه بر انتخاب از بین 5 دسته (کلاس) مختلف، از جمله، یک Druid ،Paladin و Ranger خواهید داشت. 5 محیط گوناگون برای اکتشاف و جستجو در بازی وجود خواهند داشت که هر کدام از لحاظ جلوه های بصری، جذابیت و concept art، عالی تری از دیگری است.

 

 data-src=

 

 data-src=

 

 data-src=

 

 data-src=

 

Cradle به 350,000 دلار برای موفقیت در کمپین نیاز خواهد داشت و تاکنون 82,412 دلار توسط 1,824 پشتیبان جمع آوری شده است. این عنوان، هم اکنون قرار است تنها برای PC عرضه شود، ما ممکن است در صورت به دست آوردن بودجه مورد نیاز، بر روی Xbox One و PS4 نیز عرضه شود.

 

 data-src=

 

 data-src=

 

طبق معمول، جزئیات کامل و تریلر بازی را در صفحه Kickstarter آن می‌توانید مشاهده کنید.

 

نظر شما در مورد این بازی چیست؟

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.