اخبار بازی

کتاب Uncharted 2 : Among Thieves هم منتشر می شود

Uncharted 2 : Among Thieves ، نامی که قطعا برای هیچکس نا آشنا و غریبه نیست . عنوانی از استدیو ND که تواسنت تمام افتخارهای موجود برای یک بازی را کسب کند . عنوانی که در همه المان ها سر آمد بود و در مدت کوتاهی زبان زد خاص و عام شد ؛ از شخصیت پردازی و داستان سرایی گرفته تا محیط ها و نقش و رنگ بازی همه و همه نشان ذوق و خلاقیت تزریق شده به بازی بود .
حالا شعبه آمریکا بخش سرگرمی های سونی و ND با همکاری انتشارات Ballistic قصد دارند کتابی 272 صفحه ای از این عنوان منتشر کنند . این کتاب که با عنوان The Art of Uncharted 2 : Among Thieves منتشر خواهد شد شامل مجموعه ای کامل از تمامی Artwork هایی است که برای بازی طراحی شده اند . مضامین این کتاب همچنین شامل Concept Art های بازی ، شخصیت پردازی ، محیط بازی ، مدلینگ شخصیت ها ، ساخت Cinematic های بازی ، Motion Capture ، انیمیشن ها ، افکت ها و نگاه اعضای استدیو ND نسبت به روند ساخت و توسعه این بازی خواهد شد .
این کتاب در قالب 3 نسخه با قیمت ، محتوا و ظاهر متافوت عرضه خواهد شد . نسخه Paperback ( کتاب سمت چپ در عکس ) با قیمت 65 دلار ، نسخه دیگری از بازی با قیمت 129 دلار ( کتاب وسط در عکس ) و در آخر نسخه Collector’s Limited Folio Edition که کامل ترین و گرانترین نوع این کتاب است که شامل امضاها و دست نوشته هایی از اعضای ND است و با قیمت 300 دلار عرضه خواهد شد . 
منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.