اخبار بازی

کاهش چشمگیر فروش تلفن‌های هوشمند Lumia در سه‌ماهه دوم سال 2016

تلفن‌های هوشمند Lumia کمپانی مایکروسافت که عمر زیادی از آن‌ها نمی‌گذرد اکنون در سراشیبی فروش قرار دارد و روزبه‌روز میزان فروش آن‌ها کمتر می‌شود. هرچند مایکروسافت گزارش مالی سه‌ماهه دوم سال 2016 یعنی از ماه ژوئن تا آوریل را منتشر نکرده است ولی بر اساس سند مالی SEC که اخیراً منتشر شده است می‌توان میزان این فروش را برآورد کرد. بر اساس این سند، تعداد گوشی‌های Lumia فروخته شده در سال مالی 2016 (از ابتدای جولای 2015 تا سی‌ام ژوئن 2016) برابر 13.8 میلیون عدد بوده است.

با توجه به آمار رسمی منتشر شده، مایکروسافت در سه ماه اول سالی مالی 2016 تعداد 5.8 میلیون عدد تلفن هوشمند، در سه‌ماهه دوم 4.5 میلیون عدد و در سه‌ماهه سوم 2.3 میلیون عدد فروخته است. با توجه به این ارقام و گزارش مالی اخیر SEC به سادگی می‌توان مشاهده  کرد که تعداد محصولات فروخته شده مایکروسافت در سه‌ماهه چهارم مالی آن‌ها یعنی از ژوئن تا آوریل برابر تعداد 1.2 میلیون واحد بوده است که نمایانگر کاهش چشمگیر فروش محصولات Lumia است و در صورتی که با همین روند به کار ادامه دهند در آینده شاهد عدم فروش محصولات آن‌ها خواهیم بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.