اخبار بازی

کارگردان Hitman: Absolution: مرگ Diana برای تاثیر بر روی مامور 47 لازم بود

hitman logo.jpeg

کارگردان Hitman: Absolution آقای Tore Blystad کشته شدن همکار مامور 47 یعنی Diana Burnwood را یک تصمیم بزرگ و سخت برای تیم سازنده‌ی بازی می‌داند.
وی در مصاحبه با OPM اعلام داشت که آن ها احساسات قدرتمندی راجع به تصمیمی که گرفته‌اند، داشتند ولی برخلاف عده‌ای که از مرگ اجباری Diana ناراحت بودند، تیم آن ها برای سرعت بخشیدن به حرکات مامور 47 به انجام این کار نیاز داشت.
Blystad در این مورد می‌گوید: "برای تاثیر گذاشتن روی احساسات شخصیتی مانند مامور 47 ما نیاز داریم تا به نوعی وی را منهدم کنیم و تصمیم گیری برای انجام این کار واقعا سخت بود. اگر به او نگاه کنید؛ وی همیشه کارهایی که باید انجام دهد را به دیگران نیز می‌گوید. بنابراین حال باید این بازی را به بازی خود تبدیل کرده و تصمیمات خود را در بازی عملی سازد به این معنا که خودش بداند باید چه کاری انجام دهد و نیازی به کسی که دایم کارهای او را به وی گوشزد کند، نداشته باشد. این تازه اول راه بود و با این ترفند بازیکن احساسی مبنی بر اینکه خودش در حال رقم زدن داستان است را خواهد داشت. لازم به ذکر است که قسمت احساسی بازی نیز کاملا به این بخش پیوند خورده است. بنابراین،حال دلیل انجام این کارها توسط مامور 47، احساسات وی می‌باشد."

Hitman: Absolution در تاریخ November 20 برای PS3،Xbox360 و PC منتشر خواهد شد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا