اخبار بازی

کارگردان سابق Need for Speed از الان در فکر PS5 و Xbox Two است

«PlayStation 5» در مورد بازی‌هایی با جهان‌های پویاتر و بسیار طبیعی‌تر خواهد بود. در ادامه با بازی‌سنتر همراه شوید.

 

«Paul Ross»، کارگردان فنی سابق «Criterion» که اکنون در حال همکاری با «Fields Entertainment» و عرضه بازی جدید یعنی «Dangerous Golf» است که برای «PS4» و «Xbox One» منتشر خواهد شد. ارائه بازی جدید برای کنسول‌های نسل حاضر مانع از اندیشیدن پال راس به «PlayStation 5» و «Xbox Two» نمی‌شود.

 

طی مصاحبه‌ای با «Edge» آقای راس به این‌شکل توضیح داد که چگونه هنگام شروع به ساخت بازی جدیدشان در فکر کنسول‌های نسل آینده بودند:

« یک بازی PlayStation 5 یا یک بازی Xbox Two چه شکلی خواهد بود؟ در PS4 ما شاهد افزایش کیفیت در جهان‌های بازی‌ها بودیم اما در PS5 شاهد جهان‌های پویا تر و تعامل بیشتر با محیط و بسیار باورپذیر تر خواهیم بود. »

 

راس همچنین اشاره کرد که موتورهای فیزیک در بازی‌ها از زمانی که وی مشغول ساخت بازی برای «Dreamcast» بود تغییری نکرده اند.

وی به این شکل ادامه داد:

« آن‌ها فقط در مورد اجسام صلب و ثابت بودند. اما ما شاهد یک تغییر اساسی در الگو‌ها هستیم چرا که بازی ما دارای شبیه سازی فیزیک در سطح مولکولی خواهد بود که در اوایل کار مشکل بسیار سختی برای ما بود. »

 

Dangerous Golf یک بازی برپایه‌ی فیزیک است که در آن در محیط‌های بسته نظیر قصرهای قرون وسطی یا ایستگاه پمپ بنزین با بازی کردن گلف به شکستن اجسام مختلف خواهید پرداخت.

 

بازی در ماه «مه» سال 2016 میلادی برای پلتفورم‌های PS4، X1 و PC منتشر خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.