اخبار بازی

کارت GTX 680 با طرح اختصاصی و سرعت بیشتر

nvidia[1].gif

 

شرکت Palit کارت GTX 680 را با طراحی ویژه و اختصاصی خود معرفی کرد که Jetstream نامگذاری کرده است. این کارت هم برای خنک کننده و هم  برد PCB شامل طراحی داخلی شرکت Palit است. خنک کننده دارای پوششی اسپورت مانند است که سه عدد فن PWM ( دارای کنترل کننده) شامل دو عدد فن 8 سانتی متری در طرفین و یک عدد فن 9 سانتی متری در مرکز آن را در بر می گیرد. همچنین Heatsink های بزرگ آلومنیومی کل طول کارت را می پوشانند و با استفاده از 4 لوله مسی که مستقیم با خود GPU تماس دارد حرارت را دفع می کنند. فن ها هم دارای LED هستند.

 style=

روی برد کارت هم Palit از طراحی 6 فاز استفاده کرده و از قطعات رده بالا برای تغذیه کارت بهره گیری کرده است. کارت از کانکتور 6+8 پینی بجای 6+6 پینی برد مرجع استفاده می کند. همینطور فرکانس این کارت برای حالت Base از 1006 مگاهرتز مدل مرجع به 1085 مگاهرتز و برای حالت Boost از 1058 مگاهرتز به 1150 مگاهرتز اورکلاک شده است. این کارت وعده 9Db نویز کمتر و 8 درجه دمای پایینتر را می دهد. قیمت هم حدود 530 دلار ( 30 دلار بالاتر از قیمت مدل مرجع) تخمین زده می شود.

 style=

منبع

مطالب پیشنهادی:

فرشید

IT-Gaming
Cisco
Mikrotik

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.