اخبار بازی

چرا STEAM به تبلیغات روی نیاورده است ؟

آیا تبلیغات راه خود را بهSTEAM  پیدا خواهد نمود؟ طبق نظر مسئولین VALVE  جواب یک نه ساده است.

 

 data-src=

 

شاید متوجه شده باشید که در STEAM  برخلاف PSN و XBL هیچ گونه تبلیغاتی وجود ندارد. تمامی لینک‌های مورد نظر در صفحات STEAM مستقیماً شما را به صفحه مربوطه به محتوای مورد نظر متصل می‌کنند که هیچ جایی برای تبلیغات اسپانسر ها نمی‌گذارد.

همانظور که انتظار می‌رود، VALVE هم گزینه‌ی تبلیغات را در نظر داشته اما در نهایت به این نتیجه رسیده‌اند که این تصمیم هیچ گونه ارزشی از طرف کاربران برای STEAM  به ارمغان نخواهد آورد.

Erik Johnson از VALVE  در مصاحبه‌ایی با سایت GameSpot علاوه بر موارد ذکر شده اضافه نمود که: «تبلیغی که ناگهان به شما بگوید Doritos  ، شما را مجاب به خرید یکDoritos  نخواهد کرد »

( توضیح مترجم – Doritos نام یکی از برندهای صنعت چیپس تورتیلا است – )

طبق نظر VALVE این مدل تبلیغات اثر خوبی در روابط بلند مدت خود با مشتریان نخواهد داشت و در واقع یک نگاه منفی برای مصرف کننده ایجاد خواهد نمودRobin Walker . یکی دیگر از اعضای VALVE  نیز تصریح کرد که: « تبلیغات در مضوع مورد بحث ما، هیچ خدمت با ارزشی به مشتری نخواهد نمود. »

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.