اخبار بازی

پیتر مور: کوجیما و کونامی باید روبوسی کنند!

مدیر عامل شرکت EA، «پیتر مور» بر این باور است که کونامی و کوجیما به توافق خواهند رسید. در ادامه با بازیسنتر همراه باشید.

در مصاحبه‌ای با سایت Gamespot، پیتر مور صحبت هایی را نیز در رابطه با کونامی و شایعات اخراج کوجیما کرد:

«من همیشه کوجیما-سان رو دوست داشتم، من در روز هایی که ماکروسافت کار می‌کردم با اون ملاقات هایی داشتم، من فکر می‌کنم…اونجا چه خبره؟!…فکر می‌کنم باید بیخیال قضایای اخیر بشن و همدیگه رو بوس کنند و فراموش کنن.»

او در ارتباط با روابط ژاپنی و نحوه همکاری آن‌ها نیز گفت:

«با توجه به تجربیات من و مدت زمان زیادی که در ژاپن گذراندم، احساس می‌کنم کونامی و کوجیما مسائل رو بین خودشون حل می‌کنن. چنین رابطه‌های کاری در ژاپن برای کل زندگی حساب میشه و کوجیما نیز یکی از بزرگترین نقش ها رو در اون شرکت داره.»

در ادامه اضافه کرد:

« واضح  است که اونا در روز های سختی از رابطه‌اشون هستند اما چیز هایی که در رابطه با «کوجیما پراداکشنز» میگن که بازی اشون متعهد به میزان بودجه اش نبوده یا بازی اشون در زمان تعیین شده آماده نبوده. این چیزا رو میشه در رابطه با خیلی‌ها گفت. من فکر می‌کنم اونا روبوسی می‌کنن و این قضایا رو پشت سر میذارن.»

منبع

وحید ظهرابی نژاد

یکمی دست به نوشتن بازی - کتاب - نوشتن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.