اخبار بازی

پیتر مور امیدوار به برتری فروش محصولات دیجیتال

آقای پیتر مور (Peter Moore) مدیر ارشد بخش اجرایی شرکت EA پیش بینی کرده است که به زودی و در طی چند سال آینده، درآمد حاصل از فروش بخش محصولات دیجیتالی شرکت از فروش محصولات فیزیکی، جلو می افتد. وی در مصاحبه ای با شبکه روییترز (Reuters) عنوان کرده است: "به زودی این نکته ثابت می شود که ما در طول دو یا سه سال آینده، درآمد بیشتری در بخش فروش محصولات دیجیتال نسبت به محصولات فیزیکی خواهیم داشت. در سال مالی جاری ما 41 بازی برای تلفن های همراه و عناوینی به صورت free-to-play عرضه کرده ایم و انتظار می رود، در ادامه این سال ما از عناوین دیگری نیز در این زمینه رونمایی کنیم." شرکت EA عنوان کرده است که در سال مالی گذشته خود درآمدی معادل 1.3 میلیارد دلار در زمینه فروش محصولات و عناوین دیجیتال کسب کرده است و 55 درصد افزایش فروش در نیمه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل را داشته است. انتظار می رد در پایان سال مالی جاری که در ماه مارس 2013 است مبلغ کل فروش در بخش محصولات دیجیتال به رقم 1.7 میلیارد دلار برسد که در مقابل رقم پیش بینی شده 2.6 میلیارد دلار فروش در بخش محصولات فیزیکی قرار می گیرد.
پیتر مور معتقد است افزایش ارزش سهام شرکت حاکی از موفقیت در بازار فروش محصولات دیجیتال است. وی در این مورد می گوید: "سرمایه گذاران به تدریج در حال شناخت استراتژی شرکت هستند، آنها در حال مشاهده هدف نهایی هستند که شرکت در حال رسیدن به آن است و به واسطه این سرمایه گذاری که صورت گرفته است، آنها شاهد پیشرفت در این بخش از صنعت و افزایش نگاه ها به آن هستند."
پیتر مور هم چنین به کررات عنوان کرده است که آنها عرضه محصولات  به صورت فیزیکی را رها نخواهند کرد تا زمانی که بازاری برای فروش این محصولات وجود داشته باشد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.