اخبار بازی

پکتر: ناشران خارجی بر روی WiiU موفق نخواهند بود

بر طبق گفته های آنالیزگر معروف صنعت بازی، مایکل پکتر، جدیدترین کنسول شرکت نینتندو یعنی Wii U، همانند دیگر کنسول های پیشین این شرکت دوران سختی را برای جذب ناشران خارجی در پیش رو خواهد داشت.

با توجه به وضعیت فعلی صنعت بازی و اینکه آیا کنسول های مایکروسافت و سونی برای صنعتی سالم کافی خواهند بود، پیش بینی این موضوع ساده به نظر نمی‌رسد.

پکتر ضمن گفتگو با سایت Thealistdaily اظهار داشت: "من می‌ترسم که ما باز هم شاهد تکرار چرخه کنسول Wii از دیدگاه ناشران و سازندگان باشیم که تعداد بسیار کمی به حمایت و پشتیبانی از آن خواهند پرداخت."

او افزود: "و اگر این کنسول موفق ظاهر شود، آن ها به این سمت خواهند آمد و آن ها شکست خواهند خورد و وقتی که شکست خوردند، به کنار خواهند رفت.

دلیل اینکه من فکر می‌کنم آن ها شکست خواهند خورد این است که فکر نمی‌کنم ناشران خارجی به خوبی بر روی کنسول دستی DS عمل کرده باشند. منظور من عناوینی چون Scribblenauts است، پس عناوین انگشت شماری وجود دارند که می‌توان بر روی آن ها حساب باز کرد.

هیچ کس بر روی DS به خوبی عمل نکرد و من فکر نمی‌کنم کسی بر روی Wii U به خوبی عمل کند."

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.