اخبار بازی

پرچمدار بعدی هواوی 11 شهریور معرفی می‌شود

شرکت چینی هواوی اخیرا دعوت نامه‌هایی را برای رویدادی در مراسم IFA 2016 که در برلین برگزار می‌شود، ارسال کرده است. این رویداد امسال 12 تا 17 شهریور برگزار خواهد شد و دعوت نامه هواوی برای روز 11 شهریور است. به نظر می‌رسد قرار است در این روز شاهد معرفی پرچمدار آینده هواوی باشیم.

واضح است که برای حدس زدن در مورد مدل دقیق این تلفن هنوز زود است، با این حال احتمال دارد شاهد جانشین قبلت Mate 8 باشیم. Mate 8 نوامبر گذشته به بازار عرضه شد اما ممکن است هواوی بخواهد در این زمینه از سامسونگ الهام بگیرد و مانند عرضه سالیه سری نوت، این شرکت نیز مطابق با سال گذشته قبلت خود را معرفی کند.

هواوی ممکن است این جرکت را بخاطر معرفی آیفون 7 پلاس (یا آیفون 7 پرو) انجام داده باشد تا Mate 9 حداقل برای چند هفته در مرکز توجهات باشد. باید در هفته های آینده منتظر شایعات و گزارشاتی از تلفن آینده هواوی باشیم و مطمئنا زودتر از معرفی رسمی اطلاعات کافی در مورد آن فاش خواهد شد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.