اخبار بازی

پروژه‌ جدیدی به نام Art of War

استدیوی Game Mechanic که اخیرا تاسیس شده است، برای مدتی در وبسایت خود تصویر مبهمی قرار داه بود که به نظر می‌رسید از یک بازی باشد. این استدیو سرانجام اولین پروژه خود را بطور رسمی اعلام کرد. IP این بازی Art of War نام دارد و تصویری که در بالا مشاهده می‌کنید نیز مربوط به همین بازی است. آن تصویر مبهم نیز همین تصویر بود که مربوط به یکی از مراحل بازی به نام Obsidian Serpent ( قله آتشفشانی افعی!) می‌باشد. 

وقتی که در مورد این پروژه و انتظاراتی که از آن می‌رود سوال شد، موسس این شرکت در مورد این پروژه عجیب و غریب خود می‌گوید:” ما بازی‌های شوتر می‌سازیم و می‌خواهیم که در استارت کار خود، با یک پروژه عظیم شروع کنیم”.

به گفته طراحان این بازی در دنیایی کاملا جدید اتفاق می‌افتند که یک‌چهارم آن با واقعیت منطبق است و بقیه آن از آلمان‌های خیالی و فانتزی بوجود آمده. این بازی برای کنسول Wii منتشر نخواهد شد و به احتمال زیاد مخصوص PS3 و X360 می‌باشد. این بازی بسیار زیبا و جالب به نظر می‌رسد و امیدواریم که مانند اسمش به یکی از عناوین برتر بازی‌های ویدئویی تبدیل شود.( GOW، GeOW)

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.