اخبار بازی

پرونده دعاوی بر سر Call of Duty شاید به ارزش ده ها میلیون دلار پایان یافته است

در ماه می امسال یکی از بزرگترین پرونده های دعاوی در عرصه صنعت گیم که پیرامون شکایت کارکنان سابق Infinity Ward یعنی جیسون وست و وینس زمپالا از یک سو و کمپانی اکتیویژن (Activision) از طرف دیگر در جریان بود، با توافق طرفین به پایان رسید. گرچه از مفاد این توافق در آن زمان حرفی به میان نیامد، اما به تازگی آقای Doug Creutz از گروه آنالیزگر مسائل اقتصادی Cowen & Company معتقد است که توافق صورت گرفته میان طرفین ارزشی ده ها میلیون دلاری داشته است. او پیش بینی کرد است که هزینه ها تاثیر چندانی بر گزارش مالی کمپانی اکتیویژن که قرار است این هفته سه شنبه عرضه شود، ندارد. کمپانی اکتیویژن به واسطه فروش بالای بازی call of duty انتظار می رود که ضرر زیادی از بابت پرداخت این مبالغ به گزارش های مالی خود نبیند.
جیسون وست و وینس زمپالا در سال 2010 پس از امتناع شرکت اکتیویژن مبنی بر پرداخت مبلغ پاداش درخواستی این افراد، اخراج شدند. بلافاصله این دو با طرح پرونده شکایت خود از شرکت اکتیویژن درخواست غرامت کردند. گرچه پس از ماه ها پیگیری، این پرونده در ماه می امسال در نهایت به سرانجام رسید اما هنوز از مفاد این توافق طرفین اطلاعات کاملی در دست نیست.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.