اخبار بازی

پرده برداری دوباره از Wii U

پس از معرفی نه چندان جالب و هدف مند Wii U در E3 امسال، نینتندو قصد معرفی "واقعی" این کنسول در E3 سال آتی میلادی را دارد.

طی صحبت های رییس نینتندو، ایواتا در خلال آخرین اعلام نتایج مالی اعلام کرد که آنها در برنامه های خود در نظر دارند که مشکلاتی که گریبانگیر عرضه زودهنگام 3DS شد، زمان عرضه Wii U برای نینتندو اتفاق نیفتد. "ما می خواهیم فرمت نهایی Wii U را در E3 سال آینده نشان دهیم. با درس های تلخی که از عرضه 3DS گرفتیم، سعی در ارزیابی تمام جنبه های این موضوع خواهیم داشت که Wii U عرضه موفقی داشته باشد."

Wii U در E3 امسال به نمایش در آمد که فقدان برنامه ریزی مناسب برای پردهبرداری از آن به وضوح به چشم میخورد، که حتی عدم نمایش کنسول و بسنده کردن به نحوه کنترل، باعث شد برخی پس از آن گمان برده ببرند که Wii U کنترل جدیدی برای Wiiـست. همچنین اطلاعات دقیقی نیز از سخت افزار آن به نمایش در نیامد. به هر حال باید تا E3 سال آینده و نمایش کامل آن منتظر ماند.

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.