اخبار بازی

پایان ثبت نام ترم تابستان دانشکده گیم

ثبت نام ترم تابستان سال تحصیلی 91-92 در دانشگاه جامع علمی-کاربردی مرکز بنیاد ملی بازی های رایانه ای در روز های 15 و16 تیر ماه انجام شد.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای: در این ترم دو ماهه که به صورت فشرده برگزار می شود در مجموع شش واحد درسی در قالب سه درس دو واحدی به دانشجویان ارایه می گردد.

بر این اساس دروس «کارورزی 1» و «مهارت ها و قوانین کسب و کار »برای هر دو گروه فنی و هنری به صورت مشترک ارایه می شود .

همچنین درس «خلاقیت و هنر» به طور اختصاصی برای گروه هنری و درس«کارآفرینی» ویژه گروه فنی ارائه می شود.

سال 91 ، سه رشته گرایش جدید به نامهای "کاردانی فنی بازی سازی رایانه ای"، "کاردانی فنی کارگردانی و طراحی بازیهای رایانه ای" و "کاردانی حرفه ای کارگردانی هنری بازیهای رایانه ای" در دفتر برنامه ریزی آموزشی و درسی دانشگاه جامع علمی کاربردی به تصویب رسید.

براین اساس رشته گرایش های بازی سازی رایانه ای در قالب 72 واحد درسی و در مدت 4 ترم تحصیلی ارائه شد.

ایجاد اشتغال در بخش صنعت، تبدیل هنر صنعت بازی رایانه ای به یک فعالیت سود آور برای جامعه و تثبیت اقتدار فرهنگی ایران در راستای سند چشم انداز توسعه با توجه به پیشینه غنی فرهنگی اسلامی از اهداف اصلی راه اندازی این رشته گرایشهای جدید در سیستم آموزشی کشور است که تدوین سرفصل و برنامه های درسی آن با همکاری بنیاد ملی بازیهای رایانه ای صورت گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.