اخبار بازی

ویژگی‌های جدید بخش آنلاین Call Of Duty: Black Ops 2

سری Call Of Duty در چند سال اخیر نتوانسته است مانند گذشته موفق باشد و کمبود خلاقیت در نسخه‌های اخیر باعث شده است که این بازی دیگر درخشش سال های قبل را نداشته باشد. اما استودیو Treyarch برنامه‌های ویژه‌ای برای نسخه جدید این بازی یعنی Black Ops 2 تدارک دیده است.

در همایش Gamescom امسال این استودیو به معرفی ویژگی‌های جدید بخش آنلاین بازی پرداخته است که به بیان پنج مورد از مهم ترین این ویژگی‌ها می‌پردازیم: 

  1. ساخت کلاس: ویرایش کلاس بازی در Black Ops 2 به مراتب ساده‌تر از قبل است و به بازیکن آزادی عمل بیشتری خواهد داد. ساخت یک کلاس بر اساس ده ویژگی سیستم استوار است و بازیکنان با استفاده از این ویژگی‌های به بالابردن سطح اسلحه‌ها، تجهیزات و توانایی‌های خود می‌پردازند.
  2. سیستم امتیازدهی: سیستم امتیازدهی بازی دیگر بر اساس کشتن تنها نخواهد بود و لازم نیست برای بردن جایزه و افزایش سطح خود فقط به کشتن دشمنان پرداخت. این سیستم به بازیکنان این اشتیاق را می‌دهد که هر کدام به نحوی در صحنه نبرد ایفای نقش کنند.
  3. عملکرد اسلحه: اعتماد‌ به‌ نفس بالا تاثیری در سطح عملکرد اسلحه نخواهد داشت. بازیکنان درخواهند یافت که اعتماد به نفس بالا فقط در بهبود عملکرد خودشان تاثیر دارد و بهبود عملکرد اسلحه به چیز دیگری نیازمند است.
  4. پشتیبانی صوتی: بازیکنان قادر خواهند بود زمانی که دوستانشان در حال بازی هستند با صدای خود به تشویق و ترغیب آن ها در شکست دادن دشمن بپردازند. آن ها قادر خواهند بود زمانی که کشته می‌شوند مانند یک فرمانده به دلگرمی دادن هم‌تیمی‌های خود بپردازند.
  5. جوایز جدید: جوایز جدیدی به بازی اضافه شده‌اند که با استفاده از سیستم جدید امتیازدهی قابل دسترسی خواهند بود. از جمله آنان می‌توان به سلاحی قابل پرتاب اشاره کرد که هنگام برخورد به زمین و انفجار شعله‌هایی به مراتب وسیع‌تر از قبل ایجاد می‌کند، از دیگر جوایز می‌توان به سلاح نگهبان اشاره کرد، سلاحی که بر روی زمین قرار می‌گیرد و به دشمنانی که در تیررس آن هستند تیز اندازی می‌کند.

Treyarch همچنین به ویژگی‌های دیگر بازی نظیر سیستم جدید Matchmaking و مدهای جدید بازی پرداخت. تلاش برای القای خون جدید در پیکر سری Call Of Duty ادامه دارد.
Black Ops 2 در تاریخ 23 آبان امسال برای پلتفرم‌های Xbox 360، PS3 و PC عرضه خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.