اخبار بازی

وقفه ای در پروسه ساخت Metro: Last Light به وجود نیامده است

مدیر برند های بازی  شرکت Deep Silver آقای Huw Beynon عنوان کرده است که به دلیل خرید عنوان Metro: Last Light از THQ وقفه ای در مراحل تولید این عنوان به وجود نیامده است. وی در گفتگویی که با سایت VG247 داشته است هم چنین عنوان کرده است که عقب افتادن تاریخ انتشار بازی فقط به دلیل روند انتقال حق انحصار بازی به این شرکت و یک سری امور اداری بوده است. Huw Beynon در این مورد می گوید: "بدیهی است که به خاطر این که استودیو سازنده باید با ناشر جدید کار می کرد سعی کرد تا نظرات و خواسته های ناشر را دریابد و  به دلیل همین مسائل جانبی زمان انتشار بازی به تعویق افتاد." وی در ادامه می گوید: "ما زمان زیادی را در پروسه ساخت بازی از دست ندادیم و اساسا این بازی همان محصولی خواهد بود که قرار بود در ماه مارس عرضه شود. ما بسیار خوشحال هستیم که این مسائل باعث ایجاد استرس در استودیو سازنده نشد و من مطمئنم که زمانی که بازی عرضه شود عالی خواهد بود."

Huw Beynon در پایان عنوان کرده است: "من  بسیار خوشحال هستم که می توانیم این بازی را دوباره نشان دهیم و به طرفداران اطمینان می دهم که بازی به زودی عرضه می شود." Huw Beynon پیشتر رئیس روابط عمومی بین المللی شرکت THQ بوده است و به مدت 9 سال با این شرکت همکاری می کرد. او هم اکنون در حال کار برروی Metro: Last Light و در زمان حضور در THQ بر روی عنوانHomefront و چندیدن عنوان رونمایی نشده کار می کرده است. او هم چنین به بازاریابی عناوینی هم چون Dawn of War، Saints Row، Red Faction، S.T.A.L.K.E.R. و Company of Heroes کمک کرده است.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.