اخبار بازی

ورود کینکت به NBA 2K13 و خروج موو

سری NBA 2K به عنوان یکی از موفق‌ترین شبیه‌سازهای ورزشی، امروزه از جایگاه ویژه‌ای در میان هواداران ورزش برخوردار است. از این رو لازمه استمرار موفقیت این شبیه‌ساز در گرو پیشرفت و قابلیت هر چه بهتر و راحت‌تر دسترسی به ویژگی‌های آن است.

طی نمایشی از بازی توسط 2K Sports و توضیحات سخنگوی آن‌ها معلوم شد که بازی دارای قابلیت پشتیبانی از فرمان صوتی کینکت خواهد بود. به این شکل که می‌توان از آن برای دستور تعویض پست و نوع حرکت بازیکنان استفاده کرد. طبق گفته‌ها، این ویژگی فقط در هنگام بازی در مقابل هوش مصنوعی قابل استفاده خواهد بود و با توجه به محدودیت های عدم توان تشخیص و تفکیک بازیکن‌ها در حالت چند نفره، و عدم دارا بودن سرعت مناسب اینترنت جهت استفاده در بخش آنلاین، در این دو بخش نمی‌توان از آن استفاده کرد.

در ادامه صحبت‌ها نماینده 2K Sports به این نکته اشاره کرد که قابلیت پشتیبانی از Move برای PS3 در این نسخه فراهم نمی‌باشد. پیش از این در جریان E3 سال گذشته پشتیبانی NBA 2K11 از Move به نمایش گذاشته شد که به موفقیت چندانی دست نیافت. 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.