اخبار بازی

هیدئو کوجیما: Project Ogre واقعاً دارای Ogre است

هیدئو کوجیما سازنده ی سری زیبای Metal Gear که مدت زیادی را در سکوت خبری سپری می کرد، روز گذشته بلاخره این سکوت را شکست و خبری جدید را در مورد پروژه ی آتی خود (Project Ogre) داد.

او در صفحه ی توئیتر خود مشخصات این پروژه را این طور بیان کرد: « Ogre Project در واقع بازی ای نیست که در مورد Ogre* ها باشد، و یا روح Ogre ها بر آن حکم فرمایی کند، اما در این بازی از Ogre ها استفاده خواهد شد.»

البته این موضوع در توئیت ژاپنی زبان کوجیما بسیار روشن تر بیان شده، و از آن توئیت می توان برداشت کرد که این پروژه (Project Ogre) به هیولاهای اساطیری باز می گردد، و نام یک تکنولوژی جدید از سوی وی نیست، و همچنین اینگونه به نظر می رسد که در پروژه ی آتی او دیگر خبری از آینده ی نظامی شده و یا حکومت نظامی و علمی که در ساخته های قبلی وی مشهود بوده است، نیست.

این طور به نظر می رسد که کوجیما کار را در حالت عادی پیش می برد و برنامه ریزی هایش برای موسیقی و عرضه ی بازی را می چیند.

از Project Ogre تا کنون اطلاعاتی منتشر و یا به بیرون درز نکرده است، اما به نظر می رسد این پروژه یک بازی Open-World و متفاوت از عناوین قبلی کوجیما است.

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Ogre: اوگر ها غول ها و یا انسان های غول پیکری اساطری هستند.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن