اخبار بازی

هیدئو کوجیما از نمایش The Division می‌گوید

در طی همایش E3 2013، شرکت یوبی‌سافت با معرفی عنوان جدید خود به نام The Division باعث شده است که بسیاری از افراد را شگفت‌زده کند. یکی از مهم‌ترین افرادی که تحت تأثیر این نمایش قرار گرفت، خالق Metal Gear Solid یعنی آقای Hideo Kojima بود.
پس از نمایش The Division، آقای هیدئو کوجیما به وب‌سایت ژاپنی زبان 4Gamer اعلام کرد که تحت تأثیر این نمایش قرار گرفته‌است و احساس می‌کند این بازی یکی از جدی‌ترین رقیب‌‌های Metal Gear Solid V: The Phantom Pain می‌باشد. سایت DualShockers صحبت‌های آقای کوجیما را ترجمه کرده‌است که بدین شرح است:
"من فکر می‌کردم که عنوان The Division یک بازی نسبتاً خوب است. اما پس از این که نمایش این بازی را در E3 توسط Ubisoft مشاهده کردم، بدین نتیجه رسیدم که می‌بایست نسبت به گذشته تلاش بیشتری کنم. ما در E3 در حال مبارزه هستیم. زمانی بود که ما به‌وسیله‌ی Metal Gear Solid 3 پیروز این نبرد شدیم و قصد داریم بار دیگر با Metal Gear Solid V: Phantom Pain این موفقیت را تکرار کنیم. زیرا V نماد پیروزی است.
آقای کوجیما هرگز علایق خود را پنهان نکرده است و آن چه را که یوبی‌سافت به صورت خاص انجام می‌دهد را درک می‌کند. بازیکنان می‌توانستند در Metal Gear Solid 4 لباس Assassin's Creed را به تن Snake کنند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.