اخبار بازی

همکاری راکستار و Technicolor در ساخت پروژه های آینده

شرکت Rockstar با همکاری سازنده انیمیشن های CG یعنی استودیو فرانسوی Technicolor، اعلام کردند که استودیو جدیدی در راستای ساخت انیمیشن و کارهای هنری در بازی ها را افتتاح کرده اند که به صورت اختصاصی مشغول به کار بر روی پروژه های آتی شرکت Rockstar خواهد بود. این استودیو تازه تاسیس در شهر بنگلور کشور هند واقع است. پیش از این راکستار دفاتری در San Diego، لندن و لیدز داشته است اما این بار این شرکت تصمیم به گسترش حوزه فعالیت خود در شرق آسیا گرفته است. استودیو Technicolour پیشتر در ضمینه ساخت انیمیشن های بازی هایی هم چون Red Dead Redemption، L.A. Noire و Max Payne 3 فعالیت داشته است، اما این بارآن ها نقشی اساسی در پروژه های آتی شرکت Rockstar ایفا خواهند کرد.
آقای Tim Sarnoff ریاست شرکت Technicolor Digital Productions در این باره گفته است: "این مشارکت موجب تقویت هر چه بیشتر تعهدات و استراتژی شرکت Technicolor در ضمینه ارائه فعالیت های ما به صنعت بازیسازی در بخش انیمیشن و کارهای هنری می شود و ما افتخار می کنیم که در این مسیر با مدیران شرکت پیشرویی هم چون Rockstar همکاری می کنیم."
از طرفی آقای Jeronimo Barrera معاونت اجرایی شرکت Rockstar پیرامون این همکاری می گوید: "استودیو Technicolorمنبعی فوق العاده برای ما در مسیر ساخت عنوان Max Payne 3 بود. ما با نگاهی به آینده به دنبال این هستیم تا این همکاری را در ساخت پروژه های آتی خود گسترش دهیم."
هنوز مشخص نشده است که تیم جدید Technicolor بر روی چه پروژه ای مشغول فعالیت هستند اما در این میان Rockstar مدتهاست که پرده از عنوان GTA 5 برداشته است و از سال 2009 تاکنون هم خبری از عنوان Agent به بیرون درز نکرده است. پیش از این هم Dan Houser موسس و نایب رئیس شرکت Rockstar پیشنهاد بازگشت به عنوان Bully و ساخت ادامه ای بر آن بازی را مطرح کرده بود و از طرفی با توجه به موفقیت عنوان Red Dead Redemption ساخت ادامه ای بر آن بازی به نظر طبیعی می رسد. با این حال هنوز مشخص نیست که استودیو Technicolor در کدام پروژه با راکستار همکاری خواهد داشت.
استودیو Technicolor هم چنین مشتریان زیادی در صنعت بازیسازی از جمله Electronic Arts ،Square Enix و Sony Computer Entertainment America دارد. از طرفی این استودیو با شرکت های فیلم سازی و تلویزیونی مانند DreamWorks Animation و Nickelodeon نیز همکاری دارد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.