اخبار بازی

همکاری دو استدیوی دیوانه در عنوان Devil’s Third


همانطور که می دانید بعد از شایعات ورشکستگی THQ و بحران مالی این شرکت، عنوان Devil'sThird هنوز بدون ناشر مانده است، اما این دلیل خوبی برای ادامه کار سازندگان این عنوان نیست. استدیویValhalla برای گسترش کار خود برروی DT تصمیم بر این گرفته اند که با استدیوی کره ای Doobic همکاری کنند.

استدیوی Doobic در کارنامه ی خود یک بازی آنلاین مجانی را دارند به نام Combat Arms و این در حالی است که استدیوی Valhalla بخش PC و Tablet های بازی DT را به استدیوی Doobic سپرده است. اضافه بر نسخه های PC و کنسول استدیو Valhalla قصد دارد تا تجربه این بازی را به دستگاهای دیجیتالی قابل حمل نیز انتقال دهد. به احتمال زیاد دلیل اینکه استدیو Valhalla تصمیم برهمکاری با Doobic گرفته است پیامی است که در سایت آن ها برای همکاری با دیگر استدیو ها وجود دارد:
"ما در استدیو Doobic دیوانه ایم، ما برای بازی ها دیوانه ایم و مثل آن ها زندگی می کنیم. ما در استدیو Doobic دنبال سازنده های دیوانه ای مثل خودمان هستیم. ما شما دیوانه ها را دعوت به همکاری می کنیم تا بازی های دیوانه وار تری را باهم بسازیم."

هنوز تاریخ دقیقی از عرضه این عنوان مشخص نیست.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.