اخبار بازی

هزینه 20 میلیون دلاری برای Uncharted 2

Evan Wells رییس Naughty Dog امروز اظهار کرد که بودجه مصرفی بازی Uncharted 2: Among Thieves به قدری است که خیلی از سازندگان، آرزوی ان را می‌کنند.

اولین قسمت از بازی Uncharted بیست میلیون دلار هزینه داشت و به نظر می‌رسد که بودجه اختصاص داده شده برای دنباله این بازی نیز تقریبا به همین مقدار می‌باشد.

Evan Wells گفت:” ما به همان مقدار قبلی برای این بازی هزینه می‌کنیم. مسلما سازندگان همیشه دوست دارند که پول بیشتری برای پروژه خود مصرف کنند تا بازی بهتری عرضه کنند ولی مهم‌تر این است که این هزینه در چه راهی و به چه طریقی مصرف می‌شود”

” ما نه تنها سعی کردیم که بازی را از نظر ظاهری، مانند تنوع دشمنان و موقعیت‌ها و مهلکه‌هایی که Drake در ان‌ها گرفتار می‌شود قوی‌تر کنیم، بلکه سعی می‌کنیم که تجربه‌ای از یک داستان غنی‌تر و زیباتر را نیز در اختیار مخاطب قرار دهیم.”

با توجه به این توضیحات و همچنین عکس‌هایی که اخیرا از بازی منتشر شده، می‌توان نتیجه گرفت که حقیقتا هزینه‌ها در جای درست مصرف شد‌ه‌اند.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.