اخبار بازی

نکاتی در رابط با سیستم مبارزات در بازی Battle Princess of Arcadia

تمرکز داستان بازی Battle Princess of Arcadia بر روی پرنسس Plume است، اما بازیکن توانایی کنترل و بازی کردن با شخصیت‌های متنوع و مختلفی را در طول مراحل بازی دارد.

در اکثر اوقات شما کنترل یک گروه 3 نفره را به دست خواهید داشت.

 data-src=

 

همراهان پرنسس Plume در صورت انجام مبارزات بیشتر، درجه "دوستی" یا "Friendship" بالاتری دریافت خواهند کرد که مزایای خاص خود را دارد. به طور مثال بازیکن در هر لحظه توانایی کنترل تنها یک شخصیت را دارد ولی در صورت بالا بودن درجه دوستی (Friendship Level)، سایر افراد حاضر در گروه به اشکال مختلفی در طول مبارزات به شما کمک خواهند کرد.

 data-src=  data-src=

 

 data-src=  data-src=

 

با انتخاب استراتژی مناسب ترکیب‌های جالب و بعضاً هوشمندانه‌ای را بدست خواهید آورد. برای مثال در صورت انتخاب Yuni و Eliage (هر دو کاراکتر کلاس Mage) به عنوان همراه و پشتیبان، آن دو توانایی حمله و زخمی کردن تعداد زیادی از دشمنان را در یک لحظه خواهند داشت.

 data-src=  data-src=

 

همچنین در صورت بالا بودن درجه دوستی (Friendship) همراهان، توانایی اجرای نوعی ضربه تیمی (به کمک تمام اعضای حاضر در گروه) را خواهید داشت.

 data-src=  data-src=

 

 data-src=  data-src=

با کسب تجربه و بالا رفتن Level به مهارت‌های جدید و مختلفی دسترسی خواهید داشت، از جمله Double Jump، مقاومت در برابر ضربات و نیروهای دشمن، بالا بردن توانایی ارتش تحت کنترل خود و…

 data-src=  data-src=

 

ضمناً با تقویت و بهبود وضعیت تسلیحات خود (Weapons Upgrade)، در صورت استفاده از آن‌ها به طور اتوماتیک توانایی استفاده از مهارت‌های جدیدی را بدست خواهید آورد.

 data-src=  data-src=

 

در پایان قابل ذکر است که بازی متشکل از مراحل مختلفی است و در پایان هر مرحله بسته به عملکرد شما، امتیاز و آیتم‌های مختلفی بعنوان جایزه در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد.

 data-src=

 

بازی Battle Princess of Arcadia در تاریخ 26 سپتامبر سال 2013 در کشور ژاپن به صورت انحصاری برای کنسول PS3 منتشر خواهد شد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.