اخبار بازی

نویسنده Batman: Arkham City دیگر به این سری بر نمی‌گردد

نویسنده‌ی Batman: Arkham City آقای Paul Dini اعلام کرده است که وی دیگر به نوشتن قسمت دیگری از سری بازی های Arkham فکر نمی‌کند و اطلاعاتی نیز از نسخه بعدی ندارد.
در توییتر وی سوالات زیادی از سوی طرفداران مبنی بر بازگشت وی به بازی های Rocksteady پرسیده شد؛ هنگامی که از وی سوال شد: "آیا در حال نوشتن بازی جدیدی هستید؟ من فکر می‌کنم arkham city پایان کار شما بود!" وی پاسخ داد: "من در حال نوشتن بودم!"
Dini هم چنین خاطر نشان کرد که وی هیچ اطلاعاتی از دنباله‌ی سری Batman: Arkham ندارد، گرچه بهتر است که Batman در دهه 50 را فقط یک شایعه بدانیم چرا که به تازگی اعلام شده است که موضوع ساخت نسخه ای از یک بازی که روایت داستان بازی را در قبل از داستان سری و در گذشته روایت می کند نیز مطرح شده است ولی این بازی هیچ ربطی به سری Arkham ندارد.
در ماه July اخباری مبنی بر این که Rocksteady در حال ساخت یک Batman که در دهه 50 اتفاق میافتد؛ یعنی زمانی که Batman و Joker برای اولین بار یک‌دیگر را ملاقات کرده و Justice League نیز شکل می‌گیرد، نیز منتشر شده بود.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.