اخبار بازی

نظر David Jaffe در مورد GOW III

در آستانه انتشار خبر‌های جدید از GOW III سایت 1UP گفتگویی با David Jaffe، خالق و پایه‌گذار این بازی انجام داده است. در پایان از او سوال می‌شود که اگر شما کارگردان GOW III بودید، این بازی را به چه سمت و سویی می‌بردید؟

David Jaffe گفت:” من قبلا یک طراحی برای God of War 3 انجام دادم… و اگر هنوز کارگردان بودم دوست داشتم که داستان کریتوس و وقایع بازی را آن‌طوری که خودم دوست دارم بیان می‌کردم.”

” در واقع من و Cory Barlog و Marianne که هر دو از نویسندگان سری GOW هستند، با همفکری یکدیگر داستان بازی را شکل دادیم و تصمیم گرفتیم که بازی به چه سمتی برود. در واقع قسمت سوم بازی به زمان God of War 1 باز می‌گشت.”

” البته GOW III داستان بزرگ و گرافیک زیبایی دارد و به بازی بزرگی تبدیل خواهد شد. ولی تیمی که هم‌اکنون بر روی این بازی کار می‌کنند، آن داستانی را که مد نظر من بود، در بازی قرار نداده‌اند. اگر همه چیز دست من بود همین الان می‌رفتم و داستان GOW III را یک گرد‌گیری درست و حسابی می‌کردم و می‌گفتم: این، مسیری است که داستان باید طی کند.”

بزودی منتظر شنیدن اخبار جدید از GOW III باشید.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.