اخبار بازی

نظر Cory Barlog در مورد GOW III

وبسایت 1UP, بعد از مصاحبه با دیوید جف، این‌بار به سراغ Cory Barlog، کارگردان سری دوم این بازی رفته است. در این گفتگو در مورد GOW II سوال و جواب‌هایی رد و بدل می‌شود. در انتها نظر او را در مورد اینکه اگر خودش به جای کارگردان GOW III بود، این بازی را چگونه ادامه می‌داد پرسیده می‌شود.

Cory Barlog گفت:” اگر من کارگردان بازی بودم، این سه‌گانه را به شایستگی و همانطور که باید و شاید تمام می‌کردم و تقریبا همان ایده‌ها و راهکار‌هایی را که خودم و Jaffe در بازی‌های قبلی پیاده کرده بودیم ادامه می‌دادم.”

” محوریت بازی باید حفظ شود. من فکر می‌کنم که GOW III از مسیر خود کمی تغییر جهت داده است. وقتی یک کارگردان جدید روی کار می‌آید این اتفاقات نیز رخ می‌دهد. او بازی را از آن خود می‌کند و سعی می‌کند تا آن را به سلیقه خود بسازد.”

” بهرحال من فکر می‌کنم که اگر کارگردان GOW III بودم، قطعا سعی می‌کردم که محوریت و خط اصلی بازی را حفظ کنم.”

Cory Barlog در انتها اشاره کرد که در حال ساخت یک بازی برای سونی می‌باشد که به گفته خودش خیلی زیبا و جذاب است. او افزود که خیلی از بازیباز‌ها با این بازی آشنا هستند ولی از دادن هر گونه اطلاعات دیگری در مورد پروژه خود خودداری کرد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.