اخبار بازی

نسخه ی نهایی PS3 بدون چمن ,داراری جلوه های خون کمتر و کیفیت کمتر فیزیک لباس خواهد بود


2k در انجمن رسمی وبسایت خود در جواب به انتقادات یک کاربر در رابطه با کیفیت پایین نسخه ی PS3 بازی مافیا به کاربرین این انجمن خاطر نشان کرده است که نسخه ی نهایی این بای نیز برای PS3 دارای کمبود هایی خواهد بود.

اشکار است که بسیازی از مردم از اینکه نسخه ی PS3 بازی مافیا بدون چمن بود و جلوه های خون کمتری داشت و حرکات پیراهن در ان نسبت به سایر نسخه ها بی کیفیت تر بود کاملا گیج شده بودند.

بهتر است هر چه زودتر به اصل ماجرا بپردازیم و شما را از جواب Elizabeth Tobey مدیر ارشد بازاریابی 2K با خبر کنیم: (( هنگامی که مشغول طراحی مافیا 2 بودیم سعی شد تا بازی را برای هر سه پلتفرم بهینه سازی کنیم تا هسته ی اصلی تجربه ی بازی یکسانی را برای همه ی انها عرضه کنیم. به همین علت تفاوت هایی بین نسخه های مختلف این بازی وجود خواهد داشت. در مورد نسخه ی PS3 باید نکاتی را برای شما روشن کنم: این نسخه شامل چمن با کیفیت بالا و مقادیر زیاد خون نخواهد بود و حرکات پیراهن نیز کمتر جلب توجه خواهد کرد.))

این در حالیست که این پست در تضاد با اظهارات قبلی این شرکت بود که علت بدون چمن بودن دموی نسخه ی PS3 را در استفاده از نسخه ی از بازی که در مراحل ابتدایی ساخت بود دانسته بود و این مطمئنا باعث خشم بسیاری از طرفداران بازی خواهد شد.

مافیا 2 هفته ی اینده برای PC, PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد.
منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.