اخبار بازی

نسخه ی نهایی ویندوز 8 آماده شد

تیم طراحی و توسعه ی ویندوز 8 در شرکت مایکروسافت اعلام کرد که روز اول آگوست مراحل توسعه و تکمیل ویندوز 8 به پایان رسیده و برای انتشار آماده شده است. مرحله ی نهایی آماده سازی نرم افزار RTM گفته می شود و ویندوز 8 نیز RTM شده است. ویندوز 8 از این پس در اختیار شرکای OEM یا سازندگان عمده PC قرار می گیرد تا آن را در کامپیوترهای جدید خود نصب کنند.

هم چنین زمان بندی مایکروسافت برای ارایه ویندوز 8 به برخی گروه ها برای آماده سازی به این شرح است:

  • توسعه دهندگان نرم افزار و افراد دارای اکانت Technet می توانند از 15 اگوست از طریق سایت MSDN نسخه ی نهایی ویندوز 8 را دانلود کنند.
  • از تاریخ 16 آگوست نسخه های VLSC مخصوص سازمان ها و تشکیلات تجاری قابل دسترسی خواهد بود، افراد دارای دسترسی مورد نظر می توانند نسخه Enterprise را از طریق سرویس مخصوص خود دانلود و نصب کنند.
  • از تاریخ اول سپتامبر هم تمام فروشندگان عمده ی نرم افزار می توانند به نسخه ی ویندوز 8 دسترسی داشته باشند.

 

 style=

 

گفتنی است نسخه عمومی ویندوز 8 برای کاربران عادی در 26 اکتبر ارایه خواهد شد که با پرداخت تنها 39  دلار می توانند ویندوز 7 خود را به ویندوز 8 ارتقا دهند. در ضمن نسخه  Retail یا بسته ی فروشگاهی برای ویندوز 8 در نظر گرفته نشده است.

گزارش ها حاکی است که تنها دو روز پس از RTM شدن ویندوز 8، نسخه ایی از آن که Enterprise N X86/X64 می باشد به اینترنت درز کرده است و قابل دانلود می باشد. این نسخه مخصوص اروپاست و فاقد پخش کننده Media Player خود ویندوز می باشد.

منبع

فرشید

IT-Gaming
Cisco
Mikrotik

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.