اخبار بازی

نسخه جدید Ultra Street Fighter 2 برای Nintendo Switch معرفی شد

مدتی قبل کمپانی کپکام در جریان کنفرانس نینتندو، نسخه بازسازی شده Street Fighter 2 را با نام Ultra Street Fighter 2: The Final Challengers برای Nintendo Switch معرفی کرد.

 

Ultra Street Fighter 2: The Final Challengers ترکیبی از گرافیک پیکسلی و HD می‌باشد که بازیکنان بنا به میل خود می‌توانند بین این دو یکی را انتخاب کنند. این ویژگی قبلا در عنوان Super Street Fighter 2 Turbo HD Remix گذاشته شده بود که در اینجا باز هم شاهدش هستیم. این نسخه همچنین شامل دو کارکتر قابل‌بازی جدید به نام‌های Evil Ryu و Violent Ken است.

طبق وب‌سایت ژاپنی بازی، بازیکنان می‌توانند با همکاری دوستان خود در مقابل CPU به مبارزه بپردازند و این بازی یک مود ساده خواهد داشت که در آن کارکترها با یک ضربه خواهند مرد. (one-hit kills)

 

بازی Street Fighter 2 برای اولین بار در سال 1991 منتشر شد و در سال بعد برای کنسول Super Nintendo پورت شد. کپکام بعدها دیگر نسخه‌های این عنوان را با نام‌های Street Fighter 2 Turbo: Hyper Fighting و Super Street Fighter 2: The New Challengers را برای SNES عرضه کرد. همه آ‌ن‌ها در نهایت به سرویس Nintendo’s Virtual Console اضافه شدند.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.