اخبار بازی

نسخه جدید Battle for Money برای 3DS معرفی شد

آخرین شماره مجله هفتگی «فامیتسو» از بازی «Chou Sentouchuu: Kyuukyoku no Shinobu to Battle Player Choujou Kessen»، آخرین شماره از سری عناوین «Battle for Money Sentouchuu» شرکت «باندای نامکو»، که بر اساس برنامه تلویزیونی به همین نام ساخته شده است، برای کنسول دستی 3DS رونمایی کرد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

 

قوانین این بازی همان قوانین برنامه تلویزیونی هستند، جایی که در آن شما و رقیبتان تا انتهای مسابقه برای زنده‌ ماندن مبارزه خواهید کرد. «شینوبی» حاضر در برنامه تلویزیونی و همچنین «شینوبی» مخصوص این سری بازی‌ها، هر دو برای حضور در این عنوان تایید شده‌اند. بازیکنان همچنین می‌توانند «شینوبی»‌های مخصوص خود را درست کرده و قدرت‌های آنان را به هر صورتی که دوست دارند تعیین کنند. همچنین اعلام شده که «شینوبی‌‌»های مخصوصی برای مراحل مختلف طراحی شده‌ که هر یک از قدرت‌های خاصی بهره خواهند برد. هم‌اکنون ۸۵٪ از مراحل توسعه این عنوان به اتمام رسیده است.

 

این عنوان که قرار است ۱۵ سپتامبر سالی جاری در ژاپن منتشر شود، به هنگام عرضه ۵۳۰۰ ین قیمت خواهد داشت.

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.