اخبار بازی

موسس Epic Games: پلتفرم ها تغییر می کنند اما گیمر ها عوض نخواهند شد

Tim Sweeney موسس شرکت Epic Games طی  مصاحبه اش با  Gamasutra اعلام کرد که در آینده ممکن است عرصه پلتفرم های بازی با حضور تبلت ها و تلفن های همراه ادامه پیدا کند اما سلیقه گیمر ها همچنان همان تجربیاتی است که از بازی ها توقع دارند.

با نزدیک شدن به زمان معرفی شدن کنسول های نسل بعد Sweeney معتقد است که در آینده کنسول ها تقابل سختی با پلتفرم های نوظهور خواهند داشت.

وی گفت:

" امروزه مقایسه کردن پلتفرم های مختلف با یکدیگر به یکی از موضوعات جالب توجه تبدیل شده است اما گیمر ها آنچنان تغییری نمی کنند. هنوز هستند گیمر های هارد کوری که می خواهند دو یا سه ساعت نشسته و با سیلی همه جانبه از تجربیات مختلف روبرو بشوند. "

Sweeney همچنین ابراز داشت که بازی های متفاوت، برای پلتفرم های متفاوت طراحی می شوند مثل iPad در مقابل کنسول ها و یا PC.

 وی از بازی های iPhone به عنوان نمونه ای یاد کرد که برای مدت زمانی کم طراحی شده اند و در مقابل کنسول ها برای کسانی مناسب هستند که می خواهند بنشینند و با تجربه ای خارق العاده و عالی از بازی ها مواجه شوند.

وی در پایان گفت:

" کنسول ها بهترین راه برای تجربه همه جانبه بازی ها هستند، تجربه بازی با آنها حتی از نشستن پشت PC و بازی کردن با Mouse هم جذاب تر و کامل تر است. "

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.