اخبار بازی

معرفی PSP 2 در E3 امسال !

به نظر میرسد که با نزدیک شدن به e3 قطار شایعات در حال افزایش سرعت خود میباشد . اخرین شایعات مبنی بر معرفی نسل جدید psp توسط سونی در همایش e3 امسال است . اگرچه سونی به نظر نمیرسد که با نظر دادن در رابطه با این شایعات قصد کم کردن هیجان معرفی احتمالی psp 2 را داشته باشد اما ظاهرا جاسوسان وبسایت fudzila خبر  در حال ساخت بودن جانشین psp را میدهند . اگر این خبر صحت داشته باشد سونی هم اکنون در حال اماده شدن برای روشن کردن ماشین تبلیغاتی خود به امید ایجاد بازار قویتری برای سخت افزار جدید خود می باشد . فروش هر چه بیشتر این کنسول جدید برای سونی بسیار حائز اهمیت میباشد چرا که تنها در این صورت سازندگان بازی به psp جدید روی خوش نشان خواهند داد .

از مهمترین نگرانی ها در رابطه با عرضه ی psp جدید توسط سونی نداشتن نرم افزار کافی و پشتیبانی گسترده ی سازندگان بوده است که طبق شایعات این ها دلایلی برای به تعویق انداختن عرضه ی psp 2 به بازار بوده اند . البته طبق عقیده ی برخی اینها تنها بخشی از مشکلاتی است که سونی هم اکنون با انها روبرو است و می توان از قیمت بالا و رقبایی چون iphone و ipad نیز به عنوان مشکلات پیش روی سونی نام برد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.