اخبار بازی

معرفی Inner Sanctum: عنوان انحصاری PlayStation 4

استدیو Meisekimu که در ژاپن واقع است، اولین اطلاعات را درباره عنوان انحصاری کنسول PS4 یعنی Inner Sanctum در اختیار سایت Gamingbolt قرار داده است. وقایع این عنوان به همراه سه شخصیت قابل بازی به نام های Kenji, Brad و James در شهر های Tokyo و Osaka رخ خواهد داد. در اطلاعات منتشر شده، آمده که Brad یکی از فارق التحصیلان دانشگاه Princeton است که در بدست آوردن هرچه سریعتر مقداری پول با سرکرده رئیس باند خلافکاران ژاپنی یعنی Dylan Jefferson آشنا می شود. Kenji یک دانشجوی بورسیه ای است که پس از مطلع شدن از فساد شرکت های مختلف، گروه گانگستری خود را به راه می اندازد تا آینده خوبی را برای خود رقم بزند. James یک فرد آفریقایی – آمریکایی است که زبان انگلیسی را تدریس می کند و میخواهد مدرسه خودش را داشته باشد. این سه نفر با یکدیگر سفری را در کسب ثروت و دیوانگی های خونین طی می کنند.
Meisekimu اعلام کرده است که ماموریت های جانبی مختلفی علاوه بر سفر با وسایل حمل و نقل هوایی و دریایی وجود خواهد داشت. همچنین ما شاهد پرداخت "طنزآمیزی" به وضعیت جامعه ژاپن و موقعیت خارجی ها در آن خواهیم بود. این بازی که از نهایت قدرت PS4 بهره خواهد برد، برای ios و Android نیز عرضه می شود. نمونه هایی از طراحی های اولیه بازی را در اینجا می توانید مشاهده کنید:

 data-src=

 data-src=

 data-src=

 data-src=
 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.