اخبار بازی

معرفی شخصیت‌های بازی Toukiden: The Age of Demons

در دنیای بازی Toukiden سازمانی به نام Slayers وجود دارد که از هزاران سال پیش تا به حال در حال مبارزه با Oni (دشمنان بازی) است.

 

حال شرکت Tecmo Koei (سازنده و ناشر بازی) تعدادی از اعضای این سازمان را که در طول داستان بازی با آن‌ها ملاقات خواهیم داشت را از طریق وبسایت رسمی بازی  معرفی کرده است که با هم نگاهی به آن‌ها داریم.

 

Oka

 data-src=

 

استاد شمشیر‌زنی و کسی که بعنوان مهم‌ترین عضو گروه Slayers شناخته می‌شود.

توانایی‌های Oka در مبارزات بی‌نظیر است و کسی در سازمان Slayers از لحاظ قدرت یارای مقابله با او را ندارد.

Oka اراده محکم و پولادینی دارد و هر لحظه آماده است تا جان خود را برای محافظت از دوستان و افراد نزدیک به خود فدا کند.

 

Nagi

 data-src=

 

استاد استفاده از تیر و کمان با دقت فوق‌العاده بالایی که در دنیای بازی نظیر آن دیده نشده است.

Nagi بعنوان محقق نیز شناخته می‌شود و یکی از علاقه‌مندی‌های او مطالعه در رابطه با Oni (دشمنان بازی) است.

داشتن شخصیتی آرام و مهربان از خصوصیات اخلاقی اصلی Nagi به شمار می‌رود. لازم به ذکر است در صورت کنجکاو شدن در مورد مسیله‌ای گاهاً شور و نشاط کودکانه و رفتارهای جالبی از او سر می‌زند.

 

Fugaku

 data-src=

 

جنگجویی شجاع که در جنگ‌های بسیاری شرکت داشته و با مشت‌های پولادین خود به مبارزه با دشمنان می‌پردازد.

هیچ چیز به اندازه یک نبرد خوب توانایی خوشحال کردن Fugaku را ندارد.

Fugaku گاهاً لحن خشنی هنگام صحبت کردن دارد ولی بعنوان فردی مورد اطمینان که می‌توان روی او حساب ویژه‌ای باز کرد شناخته می‌شود و به نوعی نقش برادر بزرگتر را برای سایر اعضای گروه Slayers ایفا می‌کند.

 

Hatsuho

 data-src=

 

جوان‌ترین عضو سازمان Slayers که با استفاده از داس و زنجیر به مبارزه با دشمنان می‌پردازد و از شکست خوردن و باختن به هر نحوی متنفر است.

Hatsuho از اینکه دیگران با او مثل یک بچه رفتار کنند بیزار است و برخلاف ظاهر جوان خود سعی می‌کند که اخلاق و رفتاری همانند بزرگترها داشته باشد که در اکثر اوقات باعث می‌شود دیگران سر به سر او گذاشته و او را اذیت کنند.

Hatsuho دختر عجیب غریبی است که در بعضی اوقات رفتارهای هوشمندانه‌ای از او سر می‌زند و باهوش‌تر از آنچه به نظر می‌آید رفتار می‌کند.

 

Hayatori

 data-src=

 

سرعت خارق‌العاده او در استفاده از چاقو زبان‌زد همگان است.

Hayatori ماموریت‌های محوله را به بهترین و حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن و در اکثر اوقات به تنهایی انجام می‌دهد.

او به ندرت با دیگران صحبت می‌کند مگر در موراد لازم و همین مسیله باعث شده است تا او بعنوان فردی منزوی و تنها شناخته شود، با این حال هیچ یک از اعضای سازمان Slayers در توانایی‌ها و قدرت او شک ندارند.

 

Ibuki

 data-src=

 

استاد استفاده از نیزه و فردی که بعنوان سربازی کهنه‌کار شناخته می‌شود که در مبارزات زیادی شرکت داشته است.

Ibuki خودش را بعنوان فردی رها و آزاد که به هیچ مسیله‌ای (از قبیل سازمان Slayers) چندان پایبند نیست معرفی می‌کند و پرحرفی و اشتیاق به زنان از خصوصیات اخلاقی اصلی او است.

اما در واقعیت او فردی جدی و مصمم است که تمام تلاش خود را برای به سلامت بازگشتن دوستان خود از میادین مبارزه به کار می‌بندد.

 

بازی Toukiden: The Age of Demons در تاریخ‌های 11 و 14 ماه فوریه سال 2014 به ترتیب در آمریکای شمالی و اروپا برای کنسول PS Vita منتشر می‌شود.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.