اخبار بازی

معرفی بازی Danganronpa: Another Episode

شرکت Spike Chunsoft در کنفرانس مطبوعاتی SCEJA (بخش سرگرمی‌های سونی ژاپن) که دیروز برگزار شد، بازی جدید خود را که یک عنوان فرعی (Spin-Off) از سری بازی‌های Danganronpa است را به نام Danganronpa: Another Episode برای کنسول PS Vita معرفی کرد.

 data-src=

 

اگر چه اطلاعات خاصی از بازی منتشر نشده است ولی با توجه به عکس‌های موجود، بازی در سبک شوتر سوم‌شخص خواهد بود. یکی از تفاوت‌های اصلی این بازی با بازی‌های هم سبک، سلاح‌های مورد استفاده در بازی است.

 data-src=  data-src=

 

بازیکن به جای استفاده از سلاح‌های متداول در این سبک بازی‌ها، از یک بلندگو که توانایی شلیک دستورات خاصی مثل "حرکت کردن"، "رقصیدن"، "از بین بردن" و… را دارد استفاده می‌کند.

 data-src=  data-src=

 

با استفاده از این دستورات توانایی کنترل و مبارزه با دسته‌های "MonoKuma" (یکی از شخصیت‌های سری به شکل خرس) را بدست می‌آورید، همچنین بازیکن امکان استفاده از وسایل نقلیه در محیط بازی را خواهد داشت.

در پایان سونی ژاپن اعلام کرد که تعداد محدودی کنسول PS Vita و وسایل جانبی کنسول با طرح‌های سری بازی Danganronpa در تاریخ 10 اکتبر همزمان با انتشار بازی Danganronpa 1,2 Reloaded در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.

 data-src=

 

بازی Danganronpa: Another Episode در تاریخ نامعلومی برای کنسول PS Vita منتشر خواهد شد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.