اخبار بازی

مصاحبه با تهیه کننده ارشد Battlefield : Bad Company 2

چند روز پیش جشنی در قالب مسابقه برای Battlefield : Bad Company 2 برگزار شد . مشاهیر زیادی از بازیکن های NFL تا بازیگران مشهور تلوزیونی در آن شرکت کرده بودند . اما از همه مهمتر کسانی بودند که اطلاعاتی راجع به بازی و روند آن داشته باشند . به همین دلیل به سراغ آقای Patric Bach ( از سمت راست ، نفر دوم ) ، تهیه کننده ارشد بازی رفتیم تا احساس او را راجع به شرکت در جشن بازی که آن را ساخته است جویا بشیم . همچنین از او سوالاتی راجع به بازی بپرسیم .

با ما همراه باشید .

به عنوان کسی که در ساخت بازی های رایانه ای مشغول هستید ، نظرتون راجع به برگزاری چنین جشن ها و رخداد ها چیست ؟

فکر می کنم تجربه جالبی باشه . وقتی به مصرف کنندگان را در دید وسیع تر ، جالب تر از آن در هنگام تجربه بازی که ساختید میبینید ، می توانید تصمیمات درستی نسبت به آنچه انجام داده اید بگیرید . بعضی از بازیکن ها آماتور و معمولی هستند ، بعضی دیگر حرفه ای هستند . وقتی از یک زاویه دید آنها را در کنار هم میبینید واقعا جالب و قابل توجه است .

این بازی ها بسیار محبوب هستند . واضح است که شماره اول بازی نیز بسیار محبوب بود و EA پشتوانه خوبی برای شماره دوم به دست آورد . شما از چه چیزهایی برای به دست آوردن مخاطب و محبوبیت بیشتر استفاده کردید ؟

من فکر می کنم هر چیزی که در بازی پیاده می شود تجلی افکار ماست ، تجلی افکار تیم داخلی که بازی را خلق می کند . البته شما باید به این نکته هم فکر کنید که هر کسی چگونه این بازی را انجام خواهد داد . ما فقط خواهان این نیستیم که عده ای خاصی بتوانند بازی های ما را تجربه کنند . می می خواهیم بازی بسازیم که همه و همه بتوانند از انجام آن لذت ببرند . بازی که عمق و طول عمر بالایی داشته باشد تا بتواند تا مدت ها ماندگار بماند . من می خواهم دوست دختر من ، دوستان من قادر باشند بازی را انجام دهند تا من هم بتوانم با آنها بازی کنم . ( با خنده )

یکی از داستان ها و حرف و حدیث هایی که در این باره رد و بدل می شود وجود بازی با نام Modern Warfare است . شما به مدت زمان عرضه بازی نزدیک شده اید ، راجع به روبرو شدن و رقابت به بازی به خوبی Modern Warfare چه نظری دارید ؟

ما احترام زیادی برای رقیبان و همکاران خود در دبگر شرکت ها و استدیو ها قائل هستیم . من فکر می کنم چیزی که Battlefield ارائه می کند و برای آن ایستاده است ، در بازی دیگری وجود ندارد . ما وسایل نقلیه را دارا هستیم ، ما انفجارها را داریم و در مرتبه ای بالاتر پیاده نظام ها را داریم که هسته اکثر بازی ها را تشکیل می دهند . نکته مهم و قابل توجه میراث و پیشینه ای است که در نام Battlefield وجود دارد . گاهی اوقات ما از خود می پرسیم که شما در حال کپی کردن دیگران هستید یا در حال تقلید کردن و یا حتی می خواهید دقیقا مانند آنها باشید ! و جواب بسیار ساده است ، نه ! ما در صدد این هستیم تا بهترین نسخه Battlefield تا کنون را بسازیم و به هوادان تقدیم کنیم . این هدف و مقصد ماست .

شما پیشتر اعلام کردید که در روز اول عرضه بازی DLC خواهید داشت . برنامه های دیگر شما درباره DLC چیست ؟

بازی با یک فروشگاه داخلی همراه است که در Main Menu بازی قرار دارد . پس شما می توانید از آن به عنوان یک تقویم استفاده کنید ، تقویمی که برنامه DLC ها را به شما نشان خواهد داد . ما می خواهیم شبکه برای همه باشد تا بتوانند با یکدیگر بازی کنند پس نقشه ها برای همه در دسترس خواهد بود . ما می خواهیم مطمئن شویم که مشتریان خود را حمایت می کنیم ، همچنین بازی را برای اینکه تا مدت ها سرگرم کننده و سرپا باشد .

امشب مود اختصاصی Gamestop اجرا شد . آیا مودهای دیگری نیز وجود دارند که به صورت DLC به بازی اضافه شوند ؟

ما برنامه های متععدی در این باره و کلا راجع به DLC ها داریم که متاسفانه در حال حاضر نمی توانم راجع به آنها صحبت کنم . بازی به وسیله فروشگاهی که درون آن وجود دارد مرتب به روز خواهد شد . ما می خواهیم به ندای مشتریان و کاربران خود جواب دهیم و صدای خواسته های آنها را بشنویم .

سه هفته تا روز عرضه بازی باقیست . آیا آماده هستید ؟

بله ، ما برای شروع آماده ایم و تمام کارها را انجام داده ایم .

بسیار عالی . امیدوارم روز عرضه بازی موفق باشید . منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.