اخبار بازی

مشارکت Cliff Bleszinski با Nexon America در ضمینه انتشار BlueStreak

به نظر می رسدCliff Bleszinski  دارد به آروزیی که حدود 1 سال پیش داشت، می رسد. چرا که این سرپرست طراحی سابقEpic Games  قصد دارد با مشارکت با Nexon America یک بازی arena shooter برای PC بسازد. درست یک هفته پس از غیاب 21 ماهه آقای Bleszinski، او بازگشت خود به صنعت گیمینگ را اعلام کرده و هم‌اکنون صاحب یک استدیو به نام Boss Key Productions است. چندی پیش نیز اعلام کرده که در حال ساخت یک بازی سبک arena shooter با نام رمزی BlueStreak است.

 

البته تا جایی که می‌دانیم، ستاره معروف سینما، آقای Martin Lawrence (اشاره به فیلمی با نام BlueStreak) در این بازی حضور نخواهد داشت. BlueStreak به بیان دقیق‌تر، یک شوتر اول شخص sci-fi  و free-to-play است که طبق گفته Bleszinski، این بازی "برداشت جدیدی بر یک خواسته و دلخواه قدیمی" است. احتمالا تا مدتی، این آخرین همکاری استراتژیک Nexon America در ضمینه انتشار بازی باشد، چرا که آن ها اخیرا وظیفه انتشار عنوانی معرفی نشده از United Front Games، سازندگان Sleeping Dogs و همین طور بازی Dirty Bomb ازSplash Damage را بر عهده گرفته‌اند.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.