اخبار بازی

مسابقات اورکلاکینگ گیگابایت

گیگابایت ، تولید کننده برتر مادربرد و کارت گرافیک، ازجدید ترین مسابقه  خود مخصوص اورکلاکر ها به اسمGigabyte Target OC  رونمایی کرد که در نوامبر و دسامبر امسال به میزبانی سایت HWBOT.org  برگزار می شود و اورکلاکر ها از هر کجای جهان در این مسابقه با پردازنده ها و کولر های مختلف به رقابت می پردازند تا برنده ی جوایز نقدی و مادربرد های سری Z170 گیگابایت شوند.

در این مسابقه که هشتم نوامبر شروع می شود و 27 دسامبر به اتمام می رسد، شرکت کنندگان موظف اند  با استفاده از Intel Extreme tuning Utility و Geekbench 3 به هدف هایی از پیش تعیین شده برسند  که هر هفته در رده های Ambient و Exterme  تعیین می شوند. اورکلاکر ها در انتخاب مادربرد خود از میان تمامی محصولات گیگابایت با هر چیپستی آزاد می باشند.

از میان شرکت کنندگان افرادی که یک رتبه ی اول جهانی کسب کنند فرصت برنده شدن جوایزی مانند مادربرد های GIGABYTE Z170X-Gaming 3 و GIGABYTE Z170X-SOC FORCE و نیز وجه نقد 250 دلاری را دارند. در پایان مسابقه و در جریان یک قرعه کشی، یک فرد خوش شانس از میان تمام کسانی که در زیر رده های مختلف  در رده ی کولینگ خودشان شرکت کرده اند، برنده ی 500 دلار وجه نقد و یک مادربرد GIGABYTE Z170X-Gaming G1 خواهد بود.

جوایز:

  • به برندگان هر یک از 3 شاخه ی Ambient یک مادربرد GIGABYTE Z170X-SOC FORCE اهدا خواهد شد.
  • جایزه ی نقدی 250 دلاری به فردی که یک رتبه ی اول جهانی کسب کند اهدا خواهد شد.

 

شرایط الزامی:

  • فرد می بایست در 3 زیر شاخه و در هر کدام با 2 بنچمارک نتایج ثبت کرده باشد. جایزه پس از اتمام مسابقه اهدا خواهد شد.
  • تمام افراد شرکت کننده در هر زیر شاخه ای از این مسابقه، واجد شرایط شرکت در قرعه کشی 500 دلار وجه نقد و یک مادربرد GIGABYTE Z170X-Gaming G1 خواهند بود.
مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.