اخبار بازی

مخالفت یوبی سافت با عمر طولانی کنسول ها

مدیر عامل شرکت یوبی سافت، اقای  Guillemot بر این باور است که عمر نسل فعلی کنسول ها بیش از اندازه به طول انجامیده است و امیدوار است این اتفاق برای کنسول های نسل بعد تکرار نشود.

ایشان در گفتوگو با MCV گفتند که یوبی سافت نمی خواهد که هفت سال برای نسل بعد کنسول ها منتظر بماند: "ما مدت هاست گفته ایم که عمر کنسول ها طولانی شده است. هنگامی که کنسول های نسل جدید می‌آیند ما می‌توانیم به افراد خلاق اجازه بدهیم تا ریسک پذیری بیشتری داشته باشند، آن ها نیز احساس می‌کنند که می‌توانند ریسک بیشتری بکنند چون کنسول های جدید می‌توانند دست آن ها را بازتر بگذارند. کنسول های تازه ویژگی های بسیاری برای کار با آن ها دارند. خلاق بودن با کنسول های تازه کار راحت تری است، چون پس از چهار سال استفاده از ظرفیت های یک کنسول، بسیار سخت خواهد بود تا باز هم خلاقیت به خرج دهید. با PS4 ما ایده های تازه و راه های تازه ای برای نزدیک شدن به مخاطب خواهیم دید و این هم بازیکنان و هم بازی سازان را به هیجان می‌آورد." اقای Guillemot انتظار دارد تا بازی سازان یوبی سافت بواسطه معماری این کنسول که با PC شباهت هایی دارد با سرعت بیشتری برای آن بازی بسازند: "من فکر می‌کنم ما از همان آغاز چیز های خوبی خواهیم دید. مطمئنم طی دوسال مهندسان خواهند فهمید که چگونه کار های بیشتری با این کنسول انجام دهند. کار بر روی این کنسول ها ساده تر از قبل است، پس ما باید بتوانیم زودتر به پتانسیل آن ها دست بیابیم."

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.