اخبار بازی

مایکروسافت هک شدن اکانت های معتبر و معروف XBL را تایید کرد

شرکت مایکروسافت، به هک شدن تعدادی از اکانت های معتبر و معروف کاربران خود پی برده و اعلام شده این اقدام توسط کارکنان سابق شرکت مایکروسافت صورت گرفته است. بنا بر اعلام The Verge، هکرها ( کارکنان سابق شرکت ) با در اختیار داشتن کد امنیتی و فرم مربوطه، توانسته اند وارد شبکه شوند و تعدادی از کاربران را مورد حمله قرار دهند.

سخنگوی مایکروسافت به سایت The Verge اعلام کرده است که : " ما بر این آگاه هستیم که هکرها با استفاده از چندین رشته امنیتی و حیطه های مهندسی خاص توانسته اند به سیستم اکانت های XBOX LIVE وصل شوند و کاربران معتبر را مورد هک قرار دهند. این هکرها از کارکنان سابق مایکروسافت بوده اند. "

" ما همچنین از راه قانونی و سایر شرکت های و سازمان های مختلف دست به کار شده ایم تا این اقدام هکرها را غیر فعال و از ادامه فعالیت شان جلوگیری کنیم. امنیت اکانت های XBOX LIVE اهمیت ویژه ای برای ما دارند و تلاش ما بر این است که امنیت و حفاظت اکانت های مایکروسافت را روز به روز افزایش دهیم. "

مایکروسافت از دارندگاه اکانت های XBL درخواست کرده است که نسبت به افزایش امنیت اکانت اقدام کنند و با راهنمای امنیت اکانت بیشتر آشنا شوند.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.