اخبار بازی

مایکروسافت دیگر پولی بابت آپدیت های بازیها لایو دریافت نمی کند

 چندی پیش سازنده Fez یعنی آقای Phil Fish انتقادهای تندی در قبال سیاست مایکروسافت کرده بود که برای دریافت آپدیت های مکرر پول طلب می کند و فقط آپدیت اول رایگان است. منابع مختلفی به یوروگیمر اطلاع داده بودند که این تصمیم برداشته شده و در حال حاضر پولی بابت آپدیت های مکرر دریافت نمی شود.

Phil Fish نیز در صفحه توییتر خود درباره این موضوع گفته بود: "من با آنها تماس می گیرم تا ببینم تصمیم آنها عوض شده یا نه. اما صادقانه فکر میکنم این تیری در تاریکی است و بعید می دانم تصمیم آنها عوض شده باشد. شما نمی توانید تصور کنید به خاطر حرف زدن درباره این موضوع چقدر به دردسر افتادم."

حال در تماسی که یوروگیمر با مایکروسافت داشت، این شرکت اعلام کرد از April 2013 این تصمیم برداشته شده بوده و از آن زمان دیگر پولی بابت آپدیت های مکرر دریافت نمی شود!

"از April 2013 به بعد، مایکروسافت بابت آپدیت های بازیهای آرکید پولی دریافت نمی کند. ما همچنان سیاست های خود را ارزیابی کرده و به بازخوردها توجه می کنیم."

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.