اخبار بازی

مایکروسافت تایید کرد “نمایش عمومی دوباره” Xbox One در کار نیست

پُر واضح است که رونمایی کنسول Xbox One تا به حال بسیار نامتوازن بوده است، از مدیریت حقوق دیجیتال یا به اختصار DRM گرفته (که چندی پیش لغو گردید) تا عدم انتقال صحیح پیام ها در مورد Xbox One توسط شرکای داخلی که بر مشکلات افزود، با این حال Xbox One به نظر کنسولی نیست که زنگ تفریح باشد.
 
با این که مایکروسافت تمام سیاست های خود را در زمینه همیشه آنلاین بودن کنسول تغییر داد و حتی هدست های موجود برای نسل فعلی را برای Xbox One نیز قابل پشتیبانی نمود، با این حال گیمرها هنوز به کنسول Xbox One به دیده ی منفی می نگرند.
 
در اوایل این هفته شایعه شده بود مایکروسافت یک نمایش برای معرفی عمومی دوباره کنسول Xbox one با قیمت کمتر، برای رقابت هر چه بهتر با کنسول PS4 در سر می پروراند.
 
امروز، (Major Nelson (Larry Hryb این مورد را تایید کرد که این شایعه از بیخ و بن غلط است، معرفی دوباره هر محصول جدید به این زودی می تواند پیامدهای منفی برای یک برند تجاری به همراه داشته باشد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

رضا حیدری

اینترنت،گیم،موزیک،فوتبال،پرسپولیس،Man Utd

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.