اخبار بازی

مایکروسافت به دنبال ساخت عناوین انحصاری Xbox One با همکاری ژاپن است

رئیس استدیوهای مایکروسافت آقای Phil Spencer معتقند که کشور ژاپن بازار مهمی برای این کمپانی است و می گویند بازی های Dead Rising 3 و Metal Gear Solid V به مزاج بازیکن های ژاپنی خوش خواهد آمد و با این حال ما شاهد عناوین بیشتری خواهیم بود. در روزهای اولیه، ابتدا بازی های نقش آفرینی ژاپنی نظیر Blue Dragon و Lost Odyssey توسط استدیو های داخلی برای Xbox 360 منتشر می شد. از آقای Spencer طی مصاحبه ای که با مجله ژاپنی Famitsu داشته اند، سوال شد که آیا شاهد چنین روندی در Xbox One خواهیم بود؟ که ایشان پاسخ داند: "بله. چند وقت پیش من و Sensui (آقای Sensui Takashi مدیر روابط عمومی Xbox در ژاپن است) با تعداد کمی از سازندگان پیرامون ساخت بازی ها در Xbox One ملاقات داشتیم. حقیقت این است که ما به ساخت یک سری بازی انحصاری با همکاری بازی سازان ژاپنی فکر می کنیم. به نظرم آن بازی ها هنگام نزدیک شدن به تاریخ عرضه Xbox One در ژاپن معرفی خواهند شد. ساخت محتویات به صورت محلی از اهمیت بالایی برخوردار است. مخصوصا زمانی که می بینید اصلیت بازی های رایانه ای به ژاپن بر می گردد. Blue Dragon و Lost Odyssey تجربه های بی نظیری بودند اما فعلا مایکروسافت به دنبال همکاری با بازی سازان جدید برای Xbox One است."

آقای Spencer همچنین گفته اند که Xbox One بازخورد فوق العاده را از طرف سازندگان ژاپنی داشته است. Xbox One سال 2014 به ژاپن خواهد آمد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.