اخبار بازی

مایکروسافت بر فروش کنسول Xbox تمرکز ندارد بلکه بر XBL تمرکز دارد

مایکروسافت در آخرین بیانه خود، اعلام کرد که از این به بعد، معیار به روز رسانی مالی و فروش خود را بر طبق تعداد کاربران Xbox Live می سنجد نه تعداد کنسول های شیپ شده Xbox. 

با توجه به این که موفقیت های مالی مایکروسافت در بخش Xbox Live است، دیگر به جای تمرکز بر روی تعداد کنسول های شیپ شده Xbox، بر روی تعداد کاربران Xbox Live تمرکز دارد.
بنا بر گزارش Gameinformer در مورد این موضوع، هفته گذشته مایکروسافت هیچ گزارش و خبری پیرامون تعداد شیپ شده کنسول های Xbox 360 و Xbox One را نداد. 
البته باید به این نکته توجه کرد که فروش سخت افزاری مایکروسافت افت نکرده است.

تمرکز بر روی بخش Xbox Live باعث خواهد شد که تعداد بازیکن های Gold و Silver شبکه Xbox Live افزایش پیدا کند که بازیکن ها و گیمر ها را به سمت خود ترغیب می کند. 
هفته گذشته مایکروسافت اعلام کرد که در آخرین سه ماهه امسال، تعداد کاربران فعال Xbox Live به 39 میلیون نفر رسیده است که رشد 28 درصدی داشته است. 

منبع

مطالب پیشنهادی:

.:BigBoss:.

[URL]http://forum.bazicenter.com/thread26-post1243773/#post1243773[/URL] پوکر-بیلیارد-فوتبال-اینترنت-سریال و فیلم-موزیک-کامیک استریپ-ورزش-انیمه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.