اخبار بازی

ماکروسافت: درباره بازگشت سیستم Family Sharing فکر خواهیم کرد

Albert Penello، یکی از مدیران اجرایی مایکروسافت، معتقد است که سیستم Family Sharing و داد و ستد دیجیتالی بازی ها روزی به این دستگاه برخواهد گشت.

او در مصاحبه ای با GameSpot گفت که تیم ساخت کنسول از ابتدا قصد داشته "قابلیتی را در X1 قرار دهد که به وسیله آن بتوان بازی های دیجیتال را مبادله کرد یا آنها را قرض داد. البته این چیزیست که کس دیگری تا به حال انجام نداده است."

او ادامه داد: "من معتقدم که در حال حاضر مردم آرام شده اند و با دقت بیشتری به چیز هایی که ما در ابتدا گفتیم توجه می کنند. تبادل و قرض دادن دیجیتال بازی ها چیزیست که دستگاه دیگری ارائه نمی دهد. به نظر من این کار لازم است و این امکان باید بخشی از تجربه بازی با X1 باشد. البته در حال حاضر ما روی ارائه کنسول متمرکز هستیم و برنامه خود را، همانطور که مصرف کنندگان خواستند، بر پایه دیسک قرار داده ایم."

او همچنین اضافه کرد که برنامه Family Sharing که امکان استفاده مشترک از یک بازی برای 10 نفر را فراهم می کرد، در زمان مناسب مورد بازنگری قرار خواهد گرفت.

X-Box One در تاریخ 22 نوامبر عرضه خواهد شد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.